Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Vizyonumuz: Oturum sürecinin Göç İdaresi Randevusu almaktan başlayarak süreç takibinin kusursuz ilerleyip sonuçlandığından emin olmak.
Misyonumuz: Göç yasalarına hakim, güncel mevzuatı takip eden alanında uzman personelimizle şeffaf ve kolay bir yol çizerek hassasiyetle yabancı uyrukluların işlemlerinde yanında olmak.

BMA GLOBAL İkamet Danışmanlık Ltd. Şti Göç İdaresi işlemlerine aracılık eden özel bir şirket olup Göç İdaresinin uzantılı bir kuruluşu ve devlet kurumu değildir.

Şirketimiz 03/10/2019 tarihinde kurulmuş olup,yabancı uyruklu vatandaşlar için T.C İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü resmi sitesinden hem online randevu hizmeti verip ,hem de bu süreçte hazırlanması gereken belgeler için birebir danışmanlık hizmeti vermektedir.

BAŞLICA FAALİYET ALANLARIMIZ

1.Sitemizi ziyaret edip başvuruda bulunan yabancı uyruklu şahıslara destek olarak Göç İdaresinin taleplerine uygun her türlü başvuru evraklarını düzenlemek
2.Başvuruda bulunan şahıslara yönelik Göç İdaresi E-İkamet başvurusu için gerekli randevuyu alarak randevu formunu kişilere iletmek
3.Göç İdaresinin talepleri doğrultusunda başvuruda bulunan şahıslara yönelik diğer gerekli olan hizmetleri sağlamak
4.Bu web sitesi BMA İKAMET GLOBAL VİZE DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.ye bağlı olarak E-ikamet işlemleri ile ilgili bilgiler paylaşmakta ve alınan danışmanlık hizmetleri yine BMA İKAMET GLOBAL VİZE DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ. tarafından sunulmaktadır.
5.Başvurular tüm Türkiye genelinde 81 ili kapsamaktadır.
6.Alınan ücretler hizmet bedeli karşılığında adınıza faturalandırılmaktadır.

Göç Yasalarına hakim, güncel mevzuatı takip eden alanında uzman personellerimizle hizmetinizdeyiz.

WhatsApp Destek